Skip to main content

Oldu Tesekkürler Videoları

Sizlere bir kaç zamandır dikkatimi çekmeyi başaran bir grupla tanıştırmak istiyorum.  Hazırladıkları Kısa Videolarla bizi uzun soluklu gülme krizlerine sokabilen bir grup bu.  İlk olarak  Psikolog isimli videolarıyla kendilerini Youtube  platrformunda denk geldim.  Sanırım 2011 yılının ortalarında idik videoları ilk izlediğimde. Daha sonra Youtube ‘da aynı grubun paylaştığı videolar farklı karakterler eklenerek artmaya başladı. Özellikle 2012 yılıyla beraber mükemmel videolar geldi ve neredeyse gülmeye doyduk. Ben şimdiye kadar bir tek Kemal Sunal filmlerinde aynı espiriye gülebileceğimi sanırdım ama bu grup  fikrimi değiştirmemi sağladı.

Bu videolar içersinde en beğendiğim serilerin Psikolog,Emlakçı ve Doktor serileri olduğunu ayrıca belirtmek isterim. Karakter olarak ise Atarlı Taylan karakterine dakikalarca güldüğümü söyleyebilirim.  Bir zamanlar Şahan Gökbakar’ın Dikkat Şahan Çıkabilir adlı Show programında yarattığı Recep İvedik karakteri beni ne kadar güldürüyorduysa aynı coskuyu bu karakterde de yaşadığımı bizzat belirtmek isterim.

Ayrıca Grubun Metin yazarlarından birinin  şu sıralar Kanal D ‘de yayınlanan Yalan Dünya isimli dizide  Nurhayat karakterini canlandıran Gupse Özay olduğunu ayrıca belirtmek isterim.  Yakında kendilerini sadece  internet ortamında değil Televizyon ortamında da göstereceklerini düşünüyorum.   Beğendiğim bir kaç videosunu burada sizlerle paylaşmak istiyorum.

Ayrıca  Oldu Teşekkürler’in facebook sayfasını takip ederek yeni videolara anında ulaşabilirsiniz.

Oldu Teşekkürler  Facebook Sayfası için Tıklayın

Beğendiğim bir kaç Video :
Emlakçı- Daire Şeklinde Daire İstiyorum

Polis- Beni Tutuklayn

Share and Enjoy

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS

Aytaç Cici

İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu bir Yazılım Geliştirici. Çeşitli zamanlarda Java, PHP, C# ve Delphi gibi diller kullanarak yazılım geliştirmiştir. Bir dönem SEO alanında da çalışmalar yapmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Email
Print