Skip to main content

Türkcell’den Tivibu’ya Rakip : Turkcell Tv Plus

TTNET’in Tivibu hizmetini bilmeyen kalmamıştır.  Yaklaşık 2 sene önce hayatımıza girdi  Tivibu ve bence oldukça başarılı bir platform oldu. O kadar başarılı oldu ki Türk Telekom  Türkiye  Süperliginin yayın hakkı için ihaleye bile girdi.  Her ne  kadar Digitürk’e kaybetsede ciddi rakamlar önerdi.

TTNET’in Tivibu hizmetinin başarılı olduğunu gören  Türkcell yönetimi önce yine kendi medya grupları bünyesinde bulunan Lig TV için  yaklaşık  1.5 yıldır Digitürk Play Tv ile internet üzerinden maç yayını yapıyorlardı. Zaman zaman bende dahil olmak üzere sert eleştirilerde bulunsam da  Digitürk Web Tv yeni adıyla Digitürk Play Tv de başarılı oldu diyebiliriz.

Bu oluşumların başarısından sonra Türkcell  ve Türkcell Süperonline tam olarak Tivibu’ra rakip  diyebileceğimiz  Türkcell Tv Plus hizmetini duyurdular.   Bu servisi tüm Turkcell ve Turkcell Superonline aboneleri  belli bir ücret karşılığında kullanabiliyor.

Fotoğraf İcin : Shiftdelete.Net ekibinden Hakkı Alkan’a teşekkürler 🙂

Kanal sayısı şu anda çok fazla olmasa da yapılan anlaşmalarla kısa sürede artacaktır. Şu anda platform üzerinden yayın yapan Tv kanalları :

AHABER, ATV, BABY FIRST, BEYAZ TV, BLOOMBERG HT, CARTOON NETWORK, CNBC-E, CNNTURK, FASHION TV, FOX TV, HABERTURK, KANAL24, KANAL7, KANALD, KANALTÜRK, KARADENİZ TV, KRAL TV, MİNİKA, NTV, NTVSPOR, NR1, POWERTURK, SAMANYOLU, SAMANYOLU HABER, SHOW TV, SKYTURK, STAR TV, TJK TV, TRT1, TRT ÇOCUK, TRT HABER, TRT MÜZİK, TRT SPOR, TV8, TURKMAX, YUMURCAK, TNT, WORLD TRAVEL CHANNEL

Turkcell Tv Plus Ücreti Ne Kadar ?

Türkcell birden çok paket hazırlayarak  her tür kullanıcı için cazip secenekler sunmuş.  Pakatler ve ücretleri aşağıdaki gibi belirlenmiş.

 

KDV ve ÖİV dahil, Başlangıç Paket – 1,90 TL     :     

www.turkcelltvplus.com adresinden TV ile aynı anda canlı yayınları izleyebilir, kaçırdığınız ya da yeniden izlemek istediğiniz dizilerin tekrarını ve filmler bölümündeki ‘Paketimden Seyret’ kategorisinde bu pakete özel tanımlanmış filmleri ücretsiz izleyebilirsiniz. Ayrıca, cep telefonunuz uyumlu ise, uygulama üzerinden dizilerin 1 hafta önceki bölümlerini izleyebilirsiniz.

 

Standart Paket – 5,90 TL/Aylık, 1TL/Günlük  :

Standard Paket ile hem ile www.turkcelltvplus.com adresindenhem de mobil cihazlarınızda uygulama üzerinden TV ile aynı anda canlı yayınları izleyebilir, kaçırdığınız ya da yeniden izlemek istediğiniz dizilerin tekrarını ve Filmler bölümündeki ‘Paketimden Seyret’ kategorisinde bu pakete özel tanımlanmış filmleri izleyebilirsiniz.

Sinema Paketi – 9,90 TL : 

inema Paketi ile hem ile www.turkcelltvplus.com adresindenhem de mobil cihazlarınızda uygulama üzerinden TV ile aynı anda canlı yayınları izleyebilir, kaçırdığınız ya da yeniden izlemek istediğiniz dizilerin tekrarını izleyebilir hem de Filmler bölümündeki ‘Paketimden Seyret’ kategorisindeki yüzlerce filmden dilediğinizi istediğiniz zaman istediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

Lig TV Paketi – 14,90 TL/Aylık, 5,90 TL/Günlük  :

Lig TV Paketi ile hem ile www.turkcelltvplus.com adresinden hem de mobil cihazlarınızda uygulama üzerinden TV ile aynı anda canlı yayınları izleyebilir, kaçırdığınız ya da yeniden izlemek istediğiniz dizilerin tekrarını izleyebilir hem de Filmler bölümündeki ‘Paketimden Seyret’ kategorisinde bu pakete özel tanımlanmış filmleri izleyebilirsiniz. Artı olarak, LigTV keyfini istediğiniz zaman istediğiniz yerde cebinizden ya da tabletinizden yaşayabilir, hiçbir maçı kaçırmazsınız.
Kirala-Seyret kategorisindeki filmler 2TL – 4TL

Ayrıntılı bilgi için  http://www.turkcelltvplus.com adresini ziyaret etmeyi unutmayın..

Share and Enjoy

 • Facebook
 • Twitter
 • Delicious
 • LinkedIn
 • StumbleUpon
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS

Aytaç Cici

İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu bir Yazılım Geliştirici. Çeşitli zamanlarda Java, PHP, C# ve Delphi gibi diller kullanarak yazılım geliştirmiştir. Bir dönem SEO alanında da çalışmalar yapmıştır.

Türkcell’den Tivibu’ya Rakip : Turkcell Tv Plus” hakkında 1 yorum

 1. superonline turkcell tv+ plus.
  Kesinlikle çalışmayan donan arıza veren berbat bir sistem. alalı tam bir ayı doldurdu. cihaz hata verdi, müşteri hizmetlerini aradım 24 saat içersinde çözülecek denildi ardından 3 farklı teknik ekip aradı üçü de aynı saçma işlemleri yaptırp beni şebek ettiler sonra teknik ekip gelecek dediler 4 gündür bir halt geldiği yok, bu akşam tekrar aradım teknik ekip filan gelmeyecekmiş. Müşteri hizmetleri back office yönlendirmiş, onlar incelemiş, onlar turkuaz ekibe yölendirmiş, onlar da inceleyecekmiş, çözemezlerse network ekibi bakacakmış sonra beni bilgilendireceklermiş.. sanki marsa gidiyoz.

  ayrıca olay şu, tv plus ücretsiz diyorlar ancak tv plus a geçmek için kotanızı 25 gb tan 75 gb a çıkarıyorlar bunun için ekstra aylık 10 tl alıyorlar.
  tv problemi yaşadığım 4 günü faturadan düşün dediğimde tv zaten ücretsiz bir hizmet diye bir yanıt verdiler.
  TAM BİR KUMPAS yani.
  aboneliğin iptali dediğimde ücretsiz olan tv aboneliğinin iptali 180 küsür (yanlış hatırlamıyorsam) lira ceza ödemem gerekiyor.
  yani bu adamlar size ilk bir ay ücretsiz iptal zamanı geçtikten sonra bir daha hiç (1 yıl 10 yıl farketemz) hizmet vermseler dahi yapacağınız birşey yok.

  almayın aldırmayın superonline ve turkcell işbirliği ile onlara yakışmayan bir dolandırıcılık harikası yani.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Email
Print